>

Tarptautinis bendradarbiavimas

SUTARTIS tarp Lietuvos archyvų generalinės direkcijos ir Estijos Respublikos archyvų departamento dėl bendradarbiavimo. Pasirašyta 1992 m. gruodžio 17 d. Taline.

SUTARTIS tarp Lietuvos archyvų generalinės direkcijos ir Latvijos Respublikos valstybinių archyvų generalinės direkcijos dėl bendradarbiavimo. Pasirašyta 1992 m. gruodžio 17 d. Taline.

SUTARTIS tarp Lietuvos archyvų generalinės direkcijos ir Lenkijos Respublikos Vyriausiosios archyvų direkcijos dėl bendradarbiavimo. Pasirašyta 1993 m. birželio 11 d. Bialystoke.

VYKDYMO PROTOKOLAS prie 1993 m. birželio 11 d. sutarties dėl bendradarbiavimo tarp Lietuvos archyvų generalinės direkcijos ir Vyriausiosios valstybinės archyvų direkcijos, Lenkijos respublika. Pasirašytas 1998 m. spalio 22 d. Vilniuje.

SUTARTIS tarp Lietuvos archyvų generalinės direkcijos ir Lituanistikos tyrimų ir studijų centro. Pasirašyta 1994 m. lapkričio 7 d. Vilniuje.

SUTARTIS tarp Lietuvos archyvų departamento ir Jungtinių Valstijų žydų sunaikinimo (holokausto) memorialinės tarybos sutartis. pasirašyta 1995 m. spalio 2 d., Vašingtone.

SUTARTIS tarp Lietuvos archyvų departamento ir Jungtinių Valstijų Holokausto memorialinio muziejaus dėl bendradarbiavimo. Pasirašyta 1995 m. birželio 29 d. Vilniuje.

SUSITARIMAS dėl 1995 m. birželio 29 d. Jungtinių valstijų Holokausto memorialinio muziejaus ir Lietuvos archyvų departamento bendradarbiavimo sutarties pratęsimo. Pasirašytas 2001 m. rugpjūčio 7 d.

PAKEITIMAS 1995 m. birželio 29 d. Jungtinių valstijų holokausto memorialinio muziejaus ir Lietuvos archyvų departamento bendradarbiavimo sutarties. Pasirašytas 2004 m. vasario 10 d.

SUTARTIS dėl bendradarbiavimo tarp Lietuvos archyvų departamento ir Izraelio nacionalinio holokausto aukų ir pasipriešinimo didvyrių atminties muziejaus Yad Vashem. Pasirašyta 1995 m. rugpjūčio 11 d., Vilniuje.

PROTOKOLAS „Dėl Lietuvos Respublikos ir Ukrainos Respublikos Nacionalinių archyvinių fondų dokumentų kopijavimo“. Pasirašytas 2002 m. spalio 25 d. Kijeve.

SUSITARIMAS tarp Lietuvos archyvų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Kirgizijos Respublikos valstybinės archyvų tarnybos prie Kirgizijos Respublikos vyriausybės dėl bendradarbiavimo valstybinių archyvų srityje. Pasirašytas 2004 m. rugpjūčio 25 d. Vienoje.

SUTARTIS dėl projekto „Lietuvos partizanų ir antisovietinio pasipriešinimo dokumentų kaupimas ir informacijos apie juos rinkimas“ įgyvendinimo tarp Lietuvos archyvų departamento ir Pasaulio lietuvių bendruomenės. Pasirašyta 2004 m. gruodžio 3 d. Vilniuje.

SUSITARIMAS dėl bendradarbiavimo tarp Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos ir Huverio instituto. Pasirašytas 2011 m. rugsėjo 7 d.

SUSITARIMAS dėl bendradarbiavimo tarp Lietuvos archyvų departamento ir Huverio instituto. Pasirašytas 2008 m. vasario 13 d.

SUSITARIMAS dėl bendradarbiavimo tarp Lietuvos archyvų departamento prie Lietuvos Respublikos vyriausybės ir Žydų tautos istorijos centrinio archyvo. Pasirašytas 2008 m. lapkričio 13 d. Vilniuje.

TARPUSAVIO SUPRATIMO MEMORANDUMAS dėl bendradarbiavimo tarp Lietuvos archyvų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Gruzijos nacionalinio archyvo. Pasirašytas 2009 m. balandžio 1 d. Tbilisyje.

SUSITARIMAS dėl bendradarbiavimo tarp Lietuvos archyvų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Kazachstano Respublikos ryšių ir informacijos ministerijos archyvų srityje. Pasirašytas 2010 m. liepos 2 d. Druskininkuose.

SUSITARIMAS tarp Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos ir Holokausto tyrimų centro ir muziejaus (Jad Vašem) dėl bendradarbiavimo. Pasirašytas 2011 m. rugsėjo 20 d. Izraelyje.

SUSITARIMAS dėl bendradarbiavimo tarp Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos ir Lenkijos Respublikos valstybės archyvų generalinio direktoriaus. Pasirašytas 2012 m. spalio 4 d. Varšuvoje.

PRIEDAS bendradarbiavimo susitarimo, pasirašyto tarp Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos ir Lenkijos Respublikos valstybės archyvų generalinio direktoriaus. Pasirašytas 2018 m. kovo 22 d., Varšuvoje. 

SUSITARIMAS dėl bendradarbiavimo tarp Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos ir Ukrainos valstybinės archyvų tarnybos. Pasirašytas 2015 m. balandžio 21 d. Vilniuje.

TARPUSAVIO SUPRATIMO MEMORANDUMAS TARP Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos ir Bosnijos ir Hercegovinos Federacijos archyvo. Pasirašytas 2016 m. birželio 14 d. Sarajeve.

TARPUSAVIO SUPRATIMO MEMORANDUMAS dėl bendradarbiavimo tarp Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos ir nacionalinio Latvijos archyvo. Pasirašytas 2017 m. birželio 1d.

TARPUSAVIO SUPRATIMO MEMORANDUMAS tarp Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos ir Kinijos archyvų administracijos. Pasirašytas 2017 m. birželio 23 d. Harbine.

BENDRADARBIAVIMO PROTKOLAS tarp Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos ir Turkijos Respublikos prezidentūros valstybės archyvų direkcijos. Pasirašytas 2021 m. spalio 15 d. Vilniuje.

TARPUSAVIO SUPRATIMO MEMORANDUMAS tarp Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos ir Ispanijos karalystės kultūros ir sporto ministerijos. Elektroniniu būdu pasirašytas 2022 m. vasario mėn.

SUSITARIMO MEMORANDUMAS tarp Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos ir Moldovos Respublikos nacionalinės archyvų agentūros dėl bendradarbiavimo archyvų srityje. Pasirašyta 2023 m. sausio 11 d. 

Atnaujinimo data: 2024-02-27